אודות חברת דורטק

אודות דורטק

דורטק - טכנולוגיות כניסה

דורטק מתמחה בטכנולוגיות כניסה ועוסקת ביבוא, שיווק והתקנת מגוון מוצרים ומערכות המיועדים לספק פתרונות כניסה ובקרה לבניינים משלב התכנון ועד הביצוע.

חברת דורטק הוקמה לפני 20 שנה מתוך שאיפה להוביל את פלח טכנולוגיות הכניסה בשוק הישראלי ולבצע פרויקטים טכניים מורכבים. בכל שנות פעילותה, דורטק מהווה את רף ההדגמה (Benchmark) בכל הקשור לאיכות הביצוע ורמת הגימור בפרויקטים בהם שולבו מוצרי החברה.

בתחילת דרכה, דורטק התמקדה בדלתות מסתובבות מתוצרת חברת Boon Edam שכבר אז הובילה את השוק העולמי מתוך בחירת אסטרטגיה של הובלת השוק המקומי. עם השנים דורטק הרחיבה את פעילותה גם לתחום הדלתות האוטומטיות, שערים מבוקרים ודלתות מתאזנות מתוך מחשבה להרחיב את מתן הפתרון הטוב והמקצועי ביותר לכניסות למבנים ולהרחיב את מגוון פתרונות הכניסה והרחבת מגוון הפתרונות בהיבטים עיצוביים, פונקצונליים ותקציביים.

בשנת 2007 רכשה דורטק את פעילותה של חברת זינמן בע"מ – שהייתה מובילת שוק בתחום הדלתות האוטומטיות עוד משנות ה- 70, עם הסטוריה של למעלה מ- 6000 התקנות פעילות.

כיום דורטק ממצבת את עצמה בפלח השוק העליון תוך ביצוע פרויקטים מהמובילים והייחודיים במשק הישראלי.

טרם הגשת הצעה ללקוח, דורטק רואה כערך עליון את הפרוייקט בראיית צורכי הלקוח ומתן יעוץ מקצועי להתאמה מיטבית של המוצרים לאופי המבנה וציפיות האדריכלים, הגורם המזמין והגורם האחראי לביצוע.

בדורטק מבוצע תכנון קפדני בכל תיק יצור כך שהמוצרים המגיעים מחו"ל מותאמים למידות וצורכי הפרוייקט.
דורטק מייעלת את תהליכי יבוא המוצרים באופן שמאפשר להוזיל את העלות הכוללת ולאפשר להזמין ולוודא שהמוצר מגיע בתזמון מדויק יותר עם לוחות הזמנים של הפרויקט.
מערך היצור של דורטק מבצע פעולות מורכבות המצריכות ניהול מדויק של משאבים, החל בהזמנת הרכיבים, צביעתם, הרכבתם ובדיקתם לפני היציאה לשטח.

דורטק מפעילה מנהלי פרויקטים שתפקידם ללוות את עבודות ההתקנה, ההתאמה וההפעלה בשטח של המוצרים, עד למסירת המוצר לשביעות רצונו של הלקוח.

מרגע סיום הפרויקט, דורטק מציעה ללקוח מערך שירות מקיף, החל מתמיכה במוצר, תחת אחריות, בתיאום עם היצרנים, דרך הצעת תכניות שירות מגוונות המאפשרות להפעיל את מוצרי דורטק לאורך שנים ארוכות באפן יעיל ובטוח, בדיוק כפי שתפקדו ביומם הראשון וכלה בתכנית שדרוגים ושיפורים, במידה ונדרש להתאים את המערכות לשינויים עתידיים.

דורטק רואה לעצמה אחריות לטפח את הקשר מול החברות שהטמיעו את מוצריה על ידי מיקוד פעילויותיה העסקיות ושימור הקשר. החברה מקיימת פעילות ענפה בתחום קשרי הלקוחות, הספקים וממשקי העבודה השוטפים על ידי כנסים מקצועיים ועדכון והפצת הידע המקצועי שברשותה.

החברה משלבת תהליכי עבודה רחבים כחלק משגרת היום יום, לרבות קשרים הדוקים עם ספקים מחו"ל. אנו משפרים את הידע הטכני, עם ההתקדמויות הטכנולוגיות של המוצרים הטכניים שדורטק משווקת ודואגים לשלב ולהטמיע במוצרים שלו פתרונות אמינים יותר כך שהמוצרים שלנו מחזיקים לאורך זמן רב יותר.