תחומי פעילות

פותחים דלתות

דורטק פועלת במגוון תחומי פעילות רחבים, החל מהמגזר הפרטי והעסקי – משרדי הייטק, בתי מלון, מרכזי קניות  וכלה במגזר הציבורי – בתי חולים, משרדי ממשלה, גופי בטחון ועוד.

באמתחתנו מגוון פתרונות כניסה המותאמים לכל תחום פעילות, ביחד עם הלקוח נבין את הצורך ונספק את המענה המיטבי עבורו, אנו מלווים את לקוחותינו בכל שלבי העבודה החל מהתכנון ועד הביצוע.

ביטחון וגופים בטחוניים

כאשר צריך לאבטח, למדר, לסנן, לשמור את המידע בפנים ואת אילו שאינם מורשים בחוץ, דורטק עושה את זה חכם אסטטי וברמת הביטחון הגבוהה ביותר. מגוון מוצרים ברמות אבטחה שונות עומדים לרשותך.

היי טק ותעשיות

כאשר חברה עסקית רוצה לשדר היי-טק כבר ברגע הכניסה לבניין, היא מזמינה את דורטק לבצע את התקנת הדלתות, המעברים המהירים ומערכות הביטחון. המוצרים של דורטק נותנים מענה בכל החומים הנ"ל.

בתי מלון

הכניסה למלונות היוקרה המובילים בארץ עוברת דרך הדלתות המסתובבות והמתאזנות של דורטק. רשתות המלונות המובילות בארץ שמות דגש על עיצוב ויופי המצוי בדלתות שלנו.

מבני ציבור

מכובד, יצוגי, מרשים הם דרישות האדריכלים באתרים ממשלתיים, מוסדות ציבור וגופים ממסדיים. גם בפרטים הקטנים, בחזיתות מבנים אילו תמצאו את מוצרי דורטק.

בתי חולים

המרכזים הרפואיים הגדולים והמובילים בארץ דורשים מפרט ללא פשרות. כאשר זה נוגע לבריאות שלך, דלתות דורטק אוטמות את חדרי הניתוח בפני זיהומים, מונעות דליפת קרינה מחדרי הרנטגן וסוגרות את חדרי התרופות באפן ההולם ביותר וכנדרש בסטנדרטים המובילים בעולם.

מרכזי קניות

אלפי לקוחות עוברים מדי יום במרכזי הקניות הגדולים בארץ. בעלי הקניונים והעסקים סומכים על הפתחים של דורטק שישרתו אותם בנאמנות תוך שמירה על איכות הסביבה ובטיחות הלקוחות.